hotel

Lavris hotel

Lavris hotel

Lavris hotel

Hotel położony w Kato Gouves 17 km od Iraklionu i około 1 km od plaży.
Niewątpliwą zaletą hotelu jest bardzo bliska odległość od lotniska dzięki czemu do hotelu jechaliśmy autobusem raptem 15 min.
Hotel serwuje pyszne jedzenie w formie szwedzkiego stołu wg mnie różnorodne (parówki lub kiełbaska na gorąco, jajka w różnej formie, ser żółty, wędlina, sałatki, ryby, mięso, zupa, zapiekanka, frytki, danie z ryżem, danie z makaronem, feta, oliwki, owoce, desery).
W hotelu są bardzo sympatyczni pracownicy oraz recepcjonistka szybko rozwiązywała nasze problemy.

Hotel posiada 2 osobne baseny.

Ręczniki w hotelu Lavris wymieniane są co 2 dni zaś pościel co 4 dni. Drobne sprzątanie (umycie podłogi, prześcielenie łóżka i wyrzucenie śmieci) jest codziennie. W pokoju, który otrzymaliśmy widać było wyraźny brak gruntownego sprzątnięcia przed sezonem.

Wykupienie dostępu do internetu okazało się stratą 15 euro: internet teoretycznie działa tylko w recepcji a w praktyce to często nie działał, a jak wyjątkowo działał to był bardzo wolny i ciągle zrywało połączenie. Jeśli ktoś chce po surfować w internecie lub wie, że będzie potrzebował popracować w trakcie urlopu lepiej niech uda się na sok do jednej z wielu restauracji przy plaży oferującej darmowy internet ;)

Można wykupić dostęp do sejfu w pokoju za 20 euro/tydzień: niestety sejf jest tak mały, że pomieści jedynie portfel i dokumenty (nie było opcji byśmy zmieścili laptop czy choćby lustrzankę).

Dla nas hotel był świetną bazą wypadową do zwiedzania zarówno wschodu Krety jak i jej południa.

Sunny Bay hotel

Kreta Sunny Bay Hotel

Sunny Bay hotel

Hotel 3 gwiazdkowy w Kissamos prowadzony przez grecką rodzinę. Hotel położony nad morzem, 10 min piechotą od centrum Kissamos. Pokoje z łazienkami, internetem bezprzewodowym, tv (m.in. program Polonia) i balkonami. W hotelu basen, bar, sklepik, sala zabaw.
Piękny hotel świetnie położony, sympatyczni właściciele.

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć
Kreta Sunny Bay Hotel Kreta Sunny Bay Hotel
Kreta Sunny Bay Hotel
Najlepszy barman na Krecie ;)

Pokaż ZwiedzamyKrete.pl na większej mapie